Hakkımızda

Salonumuz 2001 yılında siz değerli spor sevenlerin hizmetine sunulmuş olup, 2012 yılında yapmış olduğu yenilenme ve yapılanma ile Technogym, Lifefitness, Nautilus, Cybex ve Concept markaları ile dünyanın en gelişmiş biometrik sistemli makineleri ile 600 Metrekarelik geniş ve ferah salonumuzda vücut geliştirme, fitness, cardio, kontrollü kilo alma, kilo verme, bölgesel zayıflama, sauna, profesyonel masaj ve güzellik salonumuzda kavitasyon işlemi ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
 

En iyi fitness hizmetini sunmaya odaklanmış olan firmamız yeni nesil makinelerle donatılmıştır ve Pilates veya Zumba gibi en yeni trendleri takip etmektedir. Fitness Spor Merkezimizde iyi deneyime sahip, yardımsever ve ayrıca beslenme ve sağlıklı yaşam tarzı konularında uzman olan eğitmenlerle tanışacaksınız. Size eğitimi nasıl sevdireceklerini ve sonuçları görmenizi sağlayacaklarını çok iyi bilen bir kadroya sahibiz.

 

Felsefemiz

 

Türkiye‘de fitness hizmetinde lider olarak, kendimizi insan yaşamının tüm evreleri için fiziksel aktivitenin önemi hakkında bilinç oluşturmaktan sorumlu hissediyoruz. Fiziksel aktiviteye alışık değilsiniz, zamanınız yok, sonuç göremiyorsunuz, sabırsızsınız, egzersiz yapmayı sevmiyorsunuz, kendinizi zorlamak ve efor sarfetmek çok güç...

 

Evet, bunların hepsi doğru.Sizlere motivasyonunuzu bulup sürdürmenize yardımcı olmak, kişisel hedeflerinizi nasıl koyup ulaşacağınız hakkında bilgilendirmek ve fiziksel aktiviteden nasıl zevk alabileceğinizi göstermek için buradayız. Ve sonra farkı anlayacaksınız: daha iyi bir görünüm, iyi bir form, daha fazla enerji ve güç, strese karşı dayanıklılık ve daha iyi bir ruh hali.

 

Bu hissi Sevmeye Başlayacaksınız…

X FITNESS CENTER | SPOR KULÜBÜ

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
X